Iron Mountain
Iron Mountain
NOWOCZESNY HR – E-TECZKA PERSONALNA, PIECZĘĆ KWALIFIKOWANA I INNE TRENDY
Dla 44% specjalistów HR z dużych firm standardem jest odpowiedzialność za wiele obszarów zarządzania zasobami ludzkimi, a nawet za zadania z innych dziedzin1. Rosnąca liczba obowiązków i zaangażowanie w czasochłonne zarządzanie papierową dokumentacją uniemożliwiają realizację strategicznych celów HR, do których zaliczają się m.in. zarządzanie zmianą czy też kształtowanie pozytywnych doświadczeń pracowników. Aby odciążyć swój personel, wiele organizacji podąża w kierunku koncepcji paperless.

93% organizacji planuje wyeliminować z procesów papierowe dokumenty w ciągu 5 lat2. Dlatego też coraz większą popularnością cieszą się nowoczesne rozwiązania technologiczne takie jak e-teczka personalna czy też pieczęć elektroniczna. Ich wdrożenie gwarantuje nie tylko usprawnienie funkcjonowania działów HR, ale także wspiera realizację zobowiązań ESG, optymalizuje koszty działalności i uwalnia przestrzeń biurową.

Aby poznać rozwiązania technologiczne, które rewolucjonizują dziś funkcjonowanie działów HR, zapraszamy na bezpłatne spotkanie pt. „Nowoczesny HR – e-teczka personalna, pieczęć kwalifikowana i inne trendy”, które odbędzie się 29 marca o godzinie 10:00.
O CZYM OPOWIEMY?
  • Jak usprawnić zarządzanie dokumentacją pracowniczą?
  • Jakie są największe wyzwania działów HR? Jakie technologie pomagają im sprostać?
  • Jak skutecznie zaimplementować w organizacji pieczęć elektroniczną?
  • W jaki sposób pieczęć kwalifikowana optymalizuje procesy biznesowe i czym różni się od e-podpisu?

Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie dodatkowe pytania!

Zarejestruj się już dziś!


Rejestracja na to wydarzenie zapewnia dostęp do dodatkowych materiałów premium!

1 Raport z badania „HR-u portret własny 2022”, Pracuj.pl
2 Raport The Records Identification and Cleanup Priorities Survey, Iron Mountain, 2022
ZAREJESTRUJ SIĘ
Przesyłając ten formularz, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Iron Mountain moich danych osobowych w sposób opisany w Iron Mountain Privacy Notice.
INFORMACJE O PROWADZĄCYCH
Marcin Drzewiecki
Marcin Drzewiecki
Prezes Zarządu, Iron Mountain

Od marca 2019 roku związany zawodowo z firmą Iron Mountain, obecnie na stanowisku Prezesa Zarządu firmy. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami o globalnym zasięgu, consultingu strategicznym w obszarze innowacji, a także wdrażaniu i rozwijaniu produktów.
Monika Kobylińska
Monika Kobylińska
Business Development Manager, Iron Mountain 

Manager z ponad 15-letnim doświadczeniem we współpracy z Klientem w Polsce i za granicą. 
Przez ostatnie 10 lat odpowiadała za budowanie i wdrażanie efektywnych programów benefitowych i motywacyjnych dla pracowników na rynku B2B, doradzając działom HR wielu wiodących firm. Ceni indywidualizm i odejście od sztampowych rozwiązań rynkowych. Interesuje się prawem pracy i sprawami socjalnymi pracowników.
Paweł Michalski
Paweł Michalski
Solutions Architect, Iron Mountain 

Ekspert z ponad 20-letnim doświadczeniem w obszarze BPO. Zajmował liczne stanowiska w różnorodnych obszarach biznesowych, reprezentując m.in. działy: operacji, sprzedaży czy IT. Od lipca 2022 r., gdy związał się z Iron Mountain po raz drugi, pełni funkcję Solutions Architect, odpowiadając za wsparcie działu sprzedaży i biorąc udział w cyfrowej transformacji Klientów. Wielokrotnie wyceniał, wdrażał i rozwijał projekty oraz rozwiązania z zakresu digitalizacji i automatyzacji procesów. Poza nowoczesnymi technologiami do jego zainteresowań należy koszykówka.
Strona główna | Prywatność | Warunki | Polityka cookie
© 2023 Iron Mountain Incorporated. Wszystkie prawa zastrzeżone. 
Iron Mountain i grafika przedstawiająca górę są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Iron Mountain Incorporated w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. 
Wszystkie inne znaki towarowe i zastrzeżone znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli.