Iron Mountain
Iron Mountain Wirtualne Forum
Wiele firm nie ma świadomości, z jakim ryzykiem wiąże się nieodpowiednie zarządzanie zasobami IT. Dotyczy ono przede wszystkim potencjalnego naruszenia bezpieczeństwa danych, pogorszenia reputacji marki, ale także konsekwencji negatywnego wpływu na środowisko. Z niedawnego badania Foundry i Iron Mountain wynika, że 40% organizacji nie wdrożyło dotychczas strategii ITAD, co udowadnia, że niespełna połowa firm wciąż nie podchodzi do tematu utylizacji wyeksploatowanych urządzeń w przemyślany sposób. Co ma wpływ na efektywność kosztową i zachowanie zgodności z przepisami (compliance).

Jakie kroki podjąć, aby utylizacja zasobów IT wpłynęła pozytywnie na funkcjonowanie biznesu?

O tym opowiemy na bezpłatny spotkaniu online pt. „Rozwój technologiczny a ESG. Jak zarządzać zasobami IT w firmie?”, które odbędzie się 26 września o godzinie 10:00.
O czym opowiemy?
  • Dlaczego odpowiednie zarządzanie zasobami IT zyskuje na znaczeniu?
  • Na czym polega strategia ITAD?
  • W jaki sposób zarządzanie procesem ITAD wspiera cele ESG?
  • Case Study – historia projektu zakończonego sukcesem

Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie dodatkowe pytania!

Zarejestruj się już dziś!

Rejestracja na to wydarzenie zapewnia dostęp do dodatkowych materiałów premium!
Zarejestruj się
Przesyłając ten formularz, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Iron Mountain moich danych osobowych w sposób opisany w Iron Mountain Privacy Notice.
Informacje o prowadzących
Marcin Drzewiecki
Marcin Drzewiecki
Prezes Zarządu Iron Mountain 

Od marca 2019 roku związany zawodowo z firmą Iron Mountain, obecnie na stanowisku Prezesa Zarządu. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami o globalnym zasięgu, consultingu strategicznym w obszarze innowacji, a także wdrażaniu i rozwijaniu produktów.
Michał Ledzion
Michał Ledzion
Business Development Executive

Od 13 lat zawodowo związany z firmą Iron Mountain. Obecnie jest odpowiedzialny przede wszystkim za wdrażanie i zarządzanie procesem bezpiecznego niszczenia oraz utylizacji sprzętu IT. Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w zakresie cyfrowej transformacji biznesu.
Strona główna | Prywatność | Warunki | Polityka cookie
© 2023 Iron Mountain Incorporated. Wszystkie prawa zastrzeżone. 
Iron Mountain i grafika przedstawiająca górę są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Iron Mountain Incorporated w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. 
Wszystkie inne znaki towarowe i zastrzeżone znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli.