Iron Mountain
Iron Mountain
E-TECZKA PERSONALNA – DIGITALIZACJA DZIAŁU HR
Ponad 80% pracowników HR deklaruje, że chętnie korzysta z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jeśli tylko ma taką możliwość, a blisko 86% uważa, że innowacje bardzo ułatwiają pracę w działach kadrowo-płacowych1. Okazuje się, że zrozumienie potrzeb pracowników i wykorzystanie technologii w celu ich zaadresowania to ważny element w rozwoju każdej firmy.

Pracownik HR to bardzo często człowiek-orkiestra. Nawet 60% specjalistów HR z dużych organizacji uznaje, że ich codzienne zadania są niezwykle różnorodne i liczne2. Warto zatem umożliwić im wykorzystanie własnych kompetencji w kluczowych dla organizacji obszarach, odciążając ich z obowiązków, które z powodzeniem przejmie technologia.

Takim rozwiązaniem jest digitalizacja teczek pracowniczych, która usprawnia procesy biznesowe. Gwarantuje oszczędność czasu i przestrzeni, redukuje koszty i ogranicza negatywny wpływ na środowisko.

W odpowiedzi na współczesne wyzwania działu HR zapraszamy na bezpłatne, wirtualne spotkanie pt. „E-teczka personalna – digitalizacja działu HR”, które odbędzie się 28 września o godzinie 10:00.
CZEGO SIĘ DOWIESZ?
  • Jak ograniczyć czas, który pracownicy przeznaczają na wyszukiwanie, sortowanie, aktualizowanie i zarządzanie teczkami personalnymi?
  • Co zrobić, aby w pełni wykorzystać potencjał digitalizacji w działach kadrowo-płacowych?
  • Jak digitalizacja teczek HR wspiera zrównoważony rozwój i ESG?


Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania!
Zarejestruj się już teraz!

Rejestracja na to wydarzenie zapewnia dostęp do dodatkowych materiałów premium!

1,2 Raport z badania „HR-u portret własny 2022”, Pracuj.pl
ZAREJESTRUJ SIĘ

Przesyłając ten formularz, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Iron Mountain moich danych osobowych w sposób opisany w Iron Mountain Privacy Notice.
INFORMACJE O PROWADZĄCYCH
Marcin Drzewiecki
Marcin Drzewiecki
Prezes Zarządu Iron Mountain 

Od marca 2019 roku związany zawodowo z firmą Iron Mountain, obecnie na stanowisku Prezesa Zarządu firmy. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami o globalnym zasięgu, consultingu strategicznym w obszarze innowacji, a także wdrażaniu i rozwijaniu produktów.
Monika Kobylińska
Monika Kobylińska
Business Development Manager Iron Mountain

Manager z ponad 15-letnim doświadczeniem we współpracy z Klientem w Polsce i za granicą. Przez ostatnie 10 lat odpowiadała za budowanie i wdrażanie efektywnych programów benefitowych i motywacyjnych dla pracowników na rynku B2B, doradzając działom HR wielu wiodących firm. Ceni indywidualizm i odejście od sztampowych rozwiązań rynkowych. Interesuje się prawem pracy i sprawami socjalnymi pracowników.
Strona główna | Prywatność | Warunki | Polityka cookie
© 2022 Iron Mountain Incorporated. Wszystkie prawa zastrzeżone. 
Iron Mountain i grafika przedstawiająca górę są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Iron Mountain Incorporated w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. 
Wszystkie inne znaki towarowe i zastrzeżone znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli.